Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

RUIAN TAIFA AUTO RADIATOR CO.,LTD.

iyi kalite Volkswagen EGR Soğutucu satış için
iyi kalite Volkswagen EGR Soğutucu satış için
Ben sohbet şimdi

RUIAN TAIFA AUTO RADIATOR CO.,LTD.

1 2 3 4 5 6 7
RUIAN TAIFA AUTO RADIATOR CO.,LTD. RUIAN TAIFA AUTO RADIATOR CO.,LTD. RUIAN TAIFA AUTO RADIATOR CO.,LTD. RUIAN TAIFA AUTO RADIATOR CO.,LTD. RUIAN TAIFA AUTO RADIATOR CO.,LTD. RUIAN TAIFA AUTO RADIATOR CO.,LTD. RUIAN TAIFA AUTO RADIATOR CO.,LTD.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : taifa
No. Çalışanları : 150~200
Yıllık satış : 8000000-10000000
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 70% - 80%

Rui'an Taifa Oto Radyatör Co, Ltd 2005 yılında kurulmuş, o Zhejiang eyaleti, otomobil ve motosiklet parçaları başkenti Ruian şehrinde yer aldı. Bu bir koleksiyon geliştirme, üretim, yağ soğutucu satışı, otomobil parçaları üreticilerinden biri olarak EGR soğutucu .

Firmamız gelişmiş ekipman ve mükemmel üretim teknolojisi, ürün çeşitlendirme, önde gelen ürün yağ soğutucu ve yurtdışında satılan EGR soğutucu tanıtıldı. Ürünler ağırlıklı olarak Avrupa ve Amerika, Afrika, Asya ve Orta Doğu, yüksek kalite, müşteriler tarafından övgüyle 70'den fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

Şirketin güçlü bir teknik gücü var. Gelişmiş üretim ve test ekipmanlarının yanı sıra, şirket, uzun yıllardır otomobil parçaları sektöründe zengin deneyime sahip 8'den fazla teknik mühendis ve 30 üst düzey teknisyen de dahil olmak üzere kalifiye teknisyenlere sahiptir. Şirket ayrıca kendi kalıp işleme merkezi, damgalama atölyesi, bölüm atölyesi, montaj atölyesi, üretim test merkezi ve daha kaliteli ürünler ve daha kusursuz hizmet sunabilmemiz için tek elden hizmetlerin satışını da kurmuştur.

Kuruluşundan bu yana, Şirket geliştirme politikası olarak "Önce Kalite, Müşteri Yüce" konusunda ısrar ediyor. ISO / TS 16949'a dayanarak, en büyük uluslararası girişimlerden biri olarak Şirket'i inşa etmek için teknoloji ve tasarım üzerinde yenilikler yapmak için çok çalışıyoruz.

İletişim bilgileri
RUIAN TAIFA AUTO RADIATOR CO.,LTD.

Tel: 86-577-66867811

Faks: 86-577-65282633

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)